Inspektor Nadzoru Robót Technologicznych

Tractebel Engineering S.A.

40-833 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za nadzorowanie inwestycji zlokalizowanej w województwie śląskim lub podkarpackim, dotyczącej przesyłu paliw płynnych lub gazowych. Jest to szansa dla doświadczonego inżyniera, aby dołączyć do organizacji, gdzie czeka wyzwanie uczestniczenia w zaawansowanych technicznie przedsięwzięciach inwestycyjnych.

Wymagania

 wykształcenie wyższe kierunkowe,
 posiadanie uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodo-ciągowych i kanalizacyjnych,
 min. 10 lat doświadczenia na stanowisku Kierownik Budowy, Kierownik Robót lub Inspektor Nadzoru Inwestorskiego, zdobytego przy realizacji projektu związanego z budową lub przebudową rurociągu do przesyłu paliw płynnych lub gazowych,
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
 prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

TRACTEBEL ENGINEERING S.A. jest międzynarodową firmą inżynieryjno – kons... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Ponad 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kontrola jakości