Inspektor nadzoru robót budowlanych

R.S.M. Ursus

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zarząd Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej „Ursus”
ogłasza konkurs na stanowisko:

Wymagane kwalifikacje i preferencje:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane;
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;
  • przynależność do właściwej miejscowo izby inżynierów budownictwa;
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;
  • doświadczenie w zakresie inwestycji oraz remontów w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  • znajomość zasad kosztorysowania;
  • umiejętność organizacji pracy i koncentracji na priorytetach oraz egzekwowaniu zadań;
  • praktyczna znajomość ustaw: prawo budowlane; o ochronie przyrody; prawo spółdzielcze; o spółdzielniach mieszkaniowych; o własności lokali oraz procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
  • dobra znajomość pakietu MS Office AutoCad i programu do kosztorysowania Norma,
  • umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków

  • pełnienie czynności inspektora nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi w czasie realizacji zleceń, umów i inwestycji oraz prowadzenie obowiązującej w tym zakresie dokumentacji;
  • nadzorowanie prac budowlanych realizowanych przez podmioty zewnętrzne
  • nadzór nad przestrzeganiem technologii i jakości robót, przepisów bhp, przeciwpożarowych, bezpiecznych metod pracy
  • nadzór nad utrzymywaniem obiektów budowlanych w ciągłej sprawności technicznej;
  • planowanie oraz nadzorowanie przeglądów technicznych budynków i budowli - zgodnie z zapisami prawa budowlanego oraz sporządzanie obowiązujących w tym zakresie protokołów oraz niezbędnej dokumentacji;
  • dokonywanie ocen technicznych budynków,
  • weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej
  • sporządzanie kosztorysów inwestorskich i SIWZ;
  • sprawdzanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych, powykonawczych
  • udział w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu inwestycji, w postępowaniach przetargowych i komisjach technicznych,
  • stosowanie procedur jakościowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat z pierwszą umową na okres próbny 6 miesięcy od 01.06.2018 r.;
  • stabilność zatrudnienia;
  • wynagrodzenie miesięczne z miesięczną premią
  • możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisania poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). „

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 10.05.2018 r. wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych oraz z dopiskiem – „rekrutacja na stanowisko inspektora nadzoru robót budowlanych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa \\\\\\\"Ursus\\\\\\\"... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne