Inspektor nadzoru robót budowlanych

Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus

Warszawa, mazowieckie

OGŁOSZENIE
Rada Nadzorcza Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "Ursus"
w Warszawie

ogłasza
K O N K U R S
na stanowisko

Wymagane kwalifikacje i preferencje:

  1. wykształcenie wyższe techniczne budowlane;
  2. uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno budowlanej;
  3. przynależność do właściwej miejscowo izby inżynierów budownictwa;
  4. minimum 3 letnie doświadczenie w pełnieniu samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;
  5. doświadczenie w zakresie inwestycji oraz remontów w budownictwie mieszkaniowym wielorodzinnym
  6. znajomość zasad kosztorysowania;
  7. umiejętność organizacji pracy i koncentracji na priorytetach oraz egzekwowaniu zadań;
  8. praktyczna znajomość ustaw: prawo budowlane; o ochronie przyrody; prawo spółdzielcze; o spółdzielniach mieszkaniowych; o własności lokali oraz procedur związanych z inwestycjami budowlanymi
  9. dobra znajomość pakietu MS Office AutoCad i programu do kosztorysowania Norma,
  10. umiejętność pracy w zespole,

Zakres obowiązków

  1. pełnienie czynności inspektora nadzoru nad prowadzonymi robotami budowlanymi w czasie realizacji zleceń, umów i inwestycji oraz prowadzenie obowiązującej w tym zakresie dokumentacji;
  2. nadzorowanie prac budowlanych realizowanych przez podmioty zewnętrzne
  3. nadzór nad przestrzeganiem technologii i jakości robót, przepisów bhp, przeciwpożarowych, bezpiecznych metod pracy
  4. nadzór nad utrzymywaniem obiektów budowlanych w ciągłej sprawności technicznej;
  5. planowanie oraz nadzorowanie przeglądów technicznych budynków i budowli - zgodnie z zapisami prawa budowlanego oraz sporządzanie obowiązujących w tym zakresie protokołów oraz niezbędnej dokumentacji;
  6. dokonywanie ocen technicznych budynków,
  7. weryfikacja i opiniowanie dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej
  8. sporządzanie kosztorysów inwestorskich i SIWZ;
  9. 9sprawdzanie i weryfikacja kosztorysów ofertowych, powykonawczych
  10. udział w przygotowywaniu, realizacji i rozliczaniu inwestycji, w postępowaniach przetargowych i komisjach technicznych,
  11. stosowanie procedur jakościowych

Oferujemy:

  1. zatrudnienie na pełny etat z pierwszą umową na okres próbny 6 miesięcy od 01.06.2018 r.;
  2. stabilność zatrudnienia;
  3. wynagrodzenie miesięczne z miesięczną premią
  4. możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej

Prosimy o dopisania poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). „

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w terminie do dnia 31.03.2017 r. wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.