Inspektor Nadzoru- Kosztorysant

LeasingTeam Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i kosztorysowej,
  • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert na usługi robót budowlanych, sanitarnych, elektrycznych, w tym wykonywanie kosztorysów, wycen i koordynacja realizacji prac budowlanych,
  • Doradztwo i diagnozy techniczne obiektów i urządzeń,
  • Monitorowanie rynku podwykonawców, materiałów i technologii w zakresie usług budowlanych,
  • Ewidencja danych w systemach informatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie o profilu budowlanym,
  • Uprawnienia ogólnobudowlane,
  • Znajomość kosztorysowania robót (KNR/ secocenbud),
  • Umiejętność analizy schematów elektrycznych, budowlanych oraz dokumentacji technicznej,
  • Prawo jazdy  kat. B,
  • Mile widziana znajomość programu ZUZIA.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

Prezentacja firmy

„LeasingTeam Sp. z o.o. działa na rynku polskim, jako licencjonow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis