Inspektor nadzoru inwestorskiego

DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma specjalizująca się w zarządzaniu procesami inwestycyjnymi w budownictwie oraz doradztwie technicznym poszukuje osób na stanowiska:

Inspektorów nadzoru inwestorskiego w zakresie:
- specjalności konstrukcyjno - budowlanej
- specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
- specjalności instalacyjno-inżynieryjnej w zakresie sieci i instalacji elektrycznych

dla realizacji przedsięwzięć budowlanych polegających na realizacji obiektów biurowych w Gdańsku.

Osoby zatrudnione na w/w stanowiskach odpowiedzialne będą m.in. za:

- sprawowanie nadzoru inwestorskiego w danej specjalności,

- sporządzanie raportów z postępu prac i ich jakości, egzekwowanie
poprawnego wykonania prac, udział w spotkaniach z Klientem
i przedstawicielami wykonawców,

- udział w technicznych badaniach i przeglądach istniejących obiektów
i sporządzanie raportów o ich stanie.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

- wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe;

- uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji w budownictwie w danej specjalności;

- doświadczenie w kierowaniu robotami budowlanymi i prowadzeniu nadzorów inwestorskich dla budynków biurowych (doświadczenie w budownictwie mieszkalnym wielorodzinnym mile widziane);

- doświadczenie w projektowaniu;

- znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

- mile widziane doświadczenie na budowach za granicą oraz uprawnienia projektowe.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się doradztwem technicznym w branży budowlanej, wyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie