Inspektor Nadzoru Inwestorskiego w branży elektrycznej

Centrum Obsługi Administracji Rządowej

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Obsługi Administracji Rządowej – Wydział Administracyjno – Inwestycyjny, Zespół Przygotowania i Nadzoru ogłasza nabór na stanowisko Inspektora Nadzoru Inwestorskiego w branży elektrycznej.

Miejsce pracy: Centrum Obsługi Administracji Rządowej, Warszawa.

I. Kandydaci przystępujący do składania ofert powinni spełniać następujące wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych bez ograniczeń,
  • Aktualne zaświadczenie o przynależności do Okręgowej Izby Inżynierów,
  • Doświadczenie na stanowisku inspektora nadzoru lub kierownika robót elektrycznych - minimum 3 lata.
  • Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  • Niekaralność,
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i Ustawy Prawo Zamówień Publicznych,
  • Zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania problemów branżowych związanych z realizacją robót,
  • Rzetelność, odpowiedzialność i samodzielność.
  • Pełna dyspozycyjność,
  • Prawo jazdy kat. B,

II. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  • Wykonywanie obowiązków inspektora nadzoru inwestorskiego w branży elektrycznej,
  • Bieżący nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją wykonywanych robót,
  • Przygotowywanie, prowadzenie i udział w odbiorach robót,
  • Opracowywanie dla zadań inwestycyjno-remontowych, w uzgodnieniu z Administratorem obiektu, zakresu prac, programu funkcjonalno-użytkowego lub wytycznych do projektowania wraz z szacunkową wyceną zadania,
  • Stosowanie procedur jakościowych,
  • Wykonywanie okresowych kontroli stanu technicznego wyznaczonych obiektów COAR oraz KPRM w zakresie swojej specjalności.

III. Dodatkowe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w nadzorowaniu prac w obiektach zabytkowych,
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie robót telekomunikacyjnych i teletechnicznych, uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi lub projektowania w branży telekomunikacyjnej,
  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych w programie Norma,
  • Znajomość obsługi programów pakietu Microsoft Office (w szczególności Word i Excel),
  • Świadectwo kwalifikacji w zakresie dozoru i eksploatacji do 1 kV.

IV. Wymagane dokumenty (obowiązkowe):

1. List motywacyjny i życiorys – CV z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej,

2. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą

z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.).

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Centrum Obsługi Administracji Rządowej z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.)”.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną w terminie do dnia 08 marca 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

CENTRUM OBSŁUGI ADMINISTRACJI RZĄDOWEJ INSTYTUCJA GOSPODARKI BUDŻETOWEJ ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Budownictwo / Praca na budowie