Opis stanowiska pracy

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

- Wykonywanie przeglądów technicznych budynków;

- Sporządzanie rocznych planów remontowo-finansowych;

- Przygotowanie i kompletowanie ofert do komisyjnego wyboru wykonawców robót     budowlanych;

- Przygotowanie umów z wykonawcami, nadzorowanie i protokolarny odbiór zlecanych robót;

- Uzgadnianie kalkulacji wstępnych lub kosztorysów powykonawczych z przełożonym;

- Sprawdzanie kosztorysów i faktur wystawianych przez wykonawców robót remontowych;

- Prowadzenie książek obiektów budowlanych;

- Opracowanie harmonogramów obowiązkowych, corocznych przeglądów, tj. przeglądów przewodów kominowych, wentylacyjnych i spalinowych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowej;

- Wykonywanie pomiarów powierzchni mieszkań- w miarę potrzeb;

Wymagania

Wymagania:

- Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe;

- Uprawnienia upoważniające do wykonywania samodzielnych funkcji kierownika budowy i robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej;

- Rozległa wiedza w zakresie wymienionych zadań, potwierdzona przynajmniej 5-letnim doświadczeniem zawodowym zdobytym na podobnym stanowisku;

- Znajomość programów komputerowych: Kosztorysowy ZUZIA, MS OFFICCE;

- Umiejętność interpretacji i stosowania przepisów prawa;

- Samodzielność, systematyczność, dokładność;

- Bardzo dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Spółdzielnią mieszkaniową eksploatacyjną, zarządzającą 2... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa do 20%
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie