Inspektor nadzoru budowlanego - branża sanitarna

Klient infoPraca.pl

Cała Polska, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Organizację, nadzór i bieżącą realizację projektów budowlanych na terenie Polski
  • Koordynowanie pracy inspektorów branżowych
  • Weryfikację i sprawdzanie dokumentacji technicznej
  • Przygotowywanie wniosków i rozliczanie środków pieniężnych finansowanych z UE
  • Kontrolę finansową realizowanych inwestycji/kontraktów
  • Współpracę z całym zespołem przy realizacji strategii działu

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego, kierunkowego budowlanego
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w pełnieniu funkcji Inspektora Nadzoru przy realizacji znaczących inwestycji budowlanych
  • Uprawnień budowlanych odpowiednich dla branży bez ograniczeń
  • Znajomości procedur FIDIC i równoważnych (mile widziane doświadczenie przy projektach podlegających pod UPZP)
  • Umiejętności pracy samodzielnej i właściwego wyznaczania priorytetów zadań
  • Nastawienia na skuteczną i terminową realizację założonych celów
  • Dobrej znajomości obsługi komputera i prawa jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Możliwości rozwoju zawodowego w ramach dużej międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne warunki pracy wraz z pakietem świadczeń socjalnych oraz stałą możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prezentacja firmy

Firma działająca w branży inżynierii budowlanej i przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/04/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie