Opis stanowiska pracy

Sanok RC S.A. (dawniej Stomil Sanok S.A.) czołowy producent wyrobów gumowych, gumowo-metalowych oraz kombinacji gumy z innymi tworzywami w związku ze swoim dynamicznym rozwojem na rynku krajowym i zagranicznym, poszukuje kandydatów, którzy chcą doskonalić swoje zainteresowania zawodowe.

Jeżeli chcesz rozwijać swoją karierę z nami, zapraszamy do współpracy!

Rekrutujemy na stanowisko:

INSPEKTOR MENEDŻER PROJEKTU

Miejsce pracy: SANOK

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne)
  • bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • doświadczenia w obsłudze klienta
  • praktycznej znajomości obsługi komputera; pakietu MS Office
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • umiejętności analitycznych
  • gotowości do wyjazdów zagranicznych

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i nowoczesnej firmie
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny
  • pracę w środowisku międzynarodowym wśród doświadczonych ekspertów branżowych

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Spośród otrzymanych zgłoszeń wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

Prezentacja firmy

SANOK RUBBER COMPANY SPÓŁKA AKCYJNA- wiodące na rynku polskim<br/... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta