Inspektor kontroli jakości produkcji

Agencja Headhunters

Gdynia, Stalowa Wola, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Headhunters Gdańsk pilnie poszukuje doświadczonych Inspektorów kontroli jakości, do pracy na terenie kraju (2 lokalizacje). Praca w firmie oferującej wysokiej jakości usługi serwisowe (remonty, modernizacja) dla turbin, kotłów, AKPiA oraz urządzeń pomocniczych.

Obowiązki:

- zapewnienie zgodności z wymaganiami wewnętrznych procedur oraz wymaganiami klienta
- dbanie o wyposażenie działu Kontroli Jakości
- wspieranie produkcji kompetentną wiedzą metrologiczną oraz właściwymi rozwiązaniami
- nadzór nad produkcją i zarządzanie wyrobem niezgodnym
- wypełnianie dokumentacji jakościowej, w tym przewodnika i kart kontroli

Oferujemy:

- samodzielną i stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku pracy
- umowę zlecenie z możliwością zmiany formy zatrudnienia po okresie próbnym
- zatrudnienie na minimum 2,5 miesiąca
- możliwość rozwoju osobistego
- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w dwóch miastach na terenie kraju: Gdynia, Stalowa Wola
- bazę hotelową dla osób spoza wymienionych miejscowości

Uwaga! Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Wymagania

- doświadczenie w nadzorze remontów (r. kapitalny/modernizacja) turbin, w tym zagadnień związanych z obróbką mechaniczną. Cert. VT-2. (stanowisko w Gdyni)
- doświadczenie w nadzorze montaży turbin oraz generatorów wraz z przynależnymi instalacjami (rurociągi parowe, skroplin, instalacja olejowa, itd.) Znajomość zagadnień związanych zarówno z montażem mechanicznym jak i spawaniem. Cert. VT-2. (stanowisko w Stalowej Woli)
- praca w zespole z Inspektorem DZJ
- wykształcenie minimum średnie
- dyspozycyjność, chęć do pracy

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria