Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0226

Obowiązki:

Realizacja obsługi klienta w zakresie przyłączeniado sieci dystrybucyjnej gazu ziemnego i ciepła(przygotowywanie warunków przyłączenia i umów). Realizacja obsługi klienta w zakresie przygotowywaniaumów kompleksowych sprzedażyi świadczenia usług dystrybucji ciepła igazu ziemnego, umów o świadczenie usług dystrybucjigazu ziemnego, rozliczanie zużycia energii przez odbiorców. Wystawianie faktur. Obsługa klientów w zakresie reklamacji iinnych wniosków odbiorców. Wprowadzanie danych technicznych układów pomiarowych do systemów informatycznych. Nadzór nad realizacją techniczną i merytoryczną wydanych warunków przyłączeniowych oraz rozbudową systemów energetycznych gazu i ciepła.Bilansowanie zakupu i sprzedaży gazu,realizacja zleceń zakupu gazu przez odbiorców i zakupu przez ENESTĘ. Przygotowanie danych na potrzeby sprawozdań i samych sprawozdań przed Głównym Urzędem Statystycznym (GUS), Agencji Rozwoju Energetyki (ARE), Urzędu Regulacji Energetyki (URE).

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania:

  • Wymagane: Wykształcenie wyższe kierunku energetycznym:inżynieria sanitarna, urządzenia i sieci sanitarne, cieplne i gazowe, inżynieria gazownictwa.Znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Word, MS Excel,Umiejętności: wiedza teoretyczna w zakresiefunkcjonowania rynku gazu,znajomość prawa budowlanegow zakresie budowy sieci cieplnych i gazowych, Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem, umiejętność pracy w zespole, Otwartość na zdobywanie wiedzy i umiejętności, udziału w kursach iszkoleniach,Dodatkowym atutembędziedoświadczenie w pracy w energetyce, świadectwo kwalifikacyjne w zakresie eksploatacji lub dozoru instalacji i sieci cieplnych i/lub gazowych, prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy: Eugeniusza Kwiatkowskiego 1, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na e-mail: praca@enesta.pl CV i/lub listy motywacyjne przesyłane do ENESTA Sp. z o.o. powinny zawierać klauzulę o poniższej treści: Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu: wzięcia udziału w obecnych rekrutacjach prowadzonych przez ENESTA Sp. z o.o. (*) wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez ENESTA Sp. z o.o., w tym umieszczenie moich danych osobowych w bazie rekrutacyjnej ENESTA Sp. z o.o. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy(*). (*) wpisać właściwe. W przypadku braku takiej klauzuli nie będziemy mogli skorzystać z przesłanej przez Pana/Panią oferty, a CV i/lub list motywacyjny zostaną natychmiast usunięte. Klauzula znajduje się na stronie firmy Enesta Sp. z o. o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Energetyka

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy