Inspektor ds. Kontroli Procesów

Mirero Sp. z o.o.

JORDANÓW ŚLĄSKI, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków
Pomoc w planowaniu, kontroli dostaw oraz odpraw towaru (nadzór nad procesami).
Ustalanie optymalnego poziomu zapasów oraz monitorowanie stanów magazynowych.
Przygotowywanie krótkoterminowych planów zamówień oraz kontrolę ich realizacji.
Analiza raportów na temat ilości zapasów magazynowych przygotowywanie raportów zbiorczych.
Kontrola jakości towarów, kontrola wizualna, pomiary oraz raportowanie.
Sprawy administracyjne.
Oczekiwania
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel).
Wykształcenie wyższe lub licencjat (mile widziani studenci zaoczni).
Umiejętności analityczne.
Prawo jazdy kat. B
OFERTA:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością pracy stałej.
Możliwość rozwijania swoich kompetencji na samodzielnym stanowisku.
Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Praca w systemie jednozmianowym.

Prezentacja firmy

pośrednictwo w handlu

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 msc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
1 900,9PLN - 2 100,2PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Kontrola jakości