Opis stanowiska pracy

Inspektor ds. budowlanych

Opis stanowiska:

Odpowiedzialność za prawidłową organizację pracy brygady budowlano-remontowej Działu Gospodarki Mieszkaniowej.
Nadzór techniczny i prowadzenie dokumentacji wszystkich prac budowlano-remontowych wykonywanych przez podległą brygadę.

Wymagania:

- min. wykształcenie średnie kierunkowe,
- posiadanie uprawnień upoważniających do wykonywania samodzielnej funkcji kierownika budowy,
- znajomość przepisów z zakresu prawa budowlanego,
- znajomość obsługi programu kosztorysowego NORMA,
- posiadanie prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki zatrudnienia,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleń,
- możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczenia,
- szeroki pakiet socjalny.

Forma kontaktu:
Prosimy o składanie listu motywacyjnego i CV w formie elektronicznej lub w siedzibie Spółki w Złotoryi, al. Miła 2.

Termin składania ofert: 28-03-2014

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Gospodarka odpadami<br/>Zaopatrzenie w wodę i odprowadzenie ściek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie