Inspektor ds. BHP

BHP-Center

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Prowadzenie szkoleń BHP i ppoż w firmach i placówkach o różnym profilu działalności, na terenie Poznania i okolic.

- Ostrów Wielkopolski ( 1 osoba)

BHP CENTER jest prężnie rozwijającą się firmą, działającą na rynku ogólnopolskim. Dzięki kilkuletniemu doświadczeniu oraz wsparciu wykwalifikowanego zespołu stał się jednym z liderów na rynku BHP. Jeśli jesteś po studiach z zakresu BHP i szukasz pracy w dziale BHP, potrafisz dobrze planować swój czas i zadania, chcesz dołączyć do grona fachowców w zakresie BHP i PPoż, w takim razie jesteś dobrym kandydatem na nasze stanowisko.

BHP CENTER poszukuje pracownika na stanowisko Inspektora BHP / Starszego Inspektora BHP na terenie:
Rzeszów ( 1 osoba) woj. podkarpackie
Kraków (3 osoby) woj. małopolskie
Katowice/Gliwice/itp generalnie cały GOP (2 osoby)
Opole (1 osoba)
Wrocław (1 osoba)
Kielce (1 osoba)
Częstochowa (1 osoba)
Lublin (1 osoba)
Radom (1 osoba)
Łódź (1 osoba)
Poznań (1 osoba)
Toruń/Bydgoszcz (1 osoba)
Szczecin (1 osoba)
Gdańsk/Gdynia (1 osoba)
Olsztyn (1 osoba)
Szczecin ( 1 osoba)

Oferujemy:

- interesującą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;

- udział w ciekawych projektach szkoleniowych;

- pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej i kulturze opartej o wartości;

- możliwość rozwoju i awansu

Wymagania

Wykształcenie wyższe - kierunkowe lub kursy podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy;

Tytuł inspektora lub specjalisty ds. BHP;

Co najmniej roczny staż pracy w służbach BHP;

Co najmniej 2 - letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń BHP;

Prawo jazdy kat. B.;

Uprawnienia do prowadzenia szkoleń BHP i przeciwpożarowych;

Aktualne szkolenie w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników służb BHP;

Dobra znajomość systemu zarządzania problematyką BHP;

Zdolności komunikacyjne i organizacyjne;

Wnikliwość i umiejętność analitycznego myślenia;

Samodzielność i odpowiedzialność;

Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla jednostek MON.

Oferujemy:

- atrakcyjne zarobki

Prezentacja firmy

Kompleksowa obsługa firm pod względem BHP, PPOŻ oraz badań środowiska pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do 31.12.2014 lub dłużej
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Studia podyplomowe
Wynagrodzenie
40PLN - 150PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting