Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
• przeprowadzanie szkoleń BHP
• przeprowadzanie postępowań powypadkowych i ustaleń przyczyn oraz okoliczności wypadków przy pracy
• przeprowadzanie cyklicznych audytów BHP zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• raportowanie do działu BHP oraz poszczególnych kierowników wyników audytów
• podejmowanie działań zmierzających do poprawy warunków BHP w podległych lokalizacjach
• współpraca z działem technicznym w zakresie opiniowania podejmowanych działań pod kątem ich zgodności z obowiązującymi przepisami BHP
• współudział w tworzeniu procedur i instrukcji w obszarze BHP

Wymagania:
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub studia podyplomowe w zakresie BHP
• mile widziane doświadczenia w pracy na tym stanowisku
• dobra znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy
• uprawnienia do prowadzenia szkoleń
• uprawnienia inspektora ds. ochrony przeciwpożarowej będą dodatkowym atutem
• sumienność
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność trafnego reagowania w sytuacjach stresowych

Oferujemy:
• pracę w młodym zespole dynamicznie rozwijającej się organizacji
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

ID Logistics Polska jest częścią międzynarodowej Grupy ID Logistics i gł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne