Inspektor ds BHP

Seka S.A

Kielce, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Firma Seka S.A oddział w Kielcach poszukuje osoby na stanowisko Inspektor ds BHP.
Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:
- obsługa wyznaczonych firm w zakresie BHP i P.POŻ.
- prowadzenie szkoleń z tematyki BHP i P.POŻ.
- prowadzenie i sporządzanie niezbędnej dokumentacji

Oferujemy:
- stałą pracę na pełny etat w jednej z największych firm zajmujących się szkoleniami i nadzorem BHP
- stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy
- możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Wymagania

- ukończone studia kierunkowe w zakresie BHP lub studia podyplomowe w zakresie BHP
- mile widziane uprawnienia p.poż
- dodatkowym atutem będzie doświadczenie szkoleniowe
- prawo jazdy kategorii B

Prezentacja firmy

Nadzór, Ochrona Środowiska, Szkolenia

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Doradztwo / Konsulting