Inspektor Budowlany

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.

Dla jednego z Naszych klientów - lidera na rynku deweloperskim poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Inspektor BudowlanyMiejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • sprawowanie nadzoru wykonywanych robót w zakresie realizacji inwestycji z projektem, pozwoleniem na budowę, warunkami umów z wykonawcami
  • zarządzanie i monitorowanie jakości realizowanych robót
  • sprawdzanie zgodnosci zaprojektowanych rozwiązań z obowiązującymi przepisami, doradztwo w procesie przygotowania optymalnej strategii realizacji powierzonych projektów deweloperskich
  • udział w odbiorach robót i instalacji
  • współpraca z innymi pracownikami firmy takimi jak: Menedzer Kosztów, Administrator Budowy i wielu innych
  • motywowanie i koordynowanie pracy podelglych pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe z zakresu budowy nieruchomości mieszkaniowych bądź komercyjnych w branży budowlanej na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu inżynierskim
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • znajomość przepisów budowlanych
  • umiejetność pracy pod wpływem stresu
  • prawo jazdy kat. B
  • biegła obsługa komputera w szczególności programów Pakiet MS Office oraz AutoCAD
  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność
  • samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • praca w dynamicznym zespole i znanej grupie deweloperskiej w Polsce
  • możliwość rozwoju oraz realizacji ambitnych, rozpoznawalnych projektów
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w nowoczesnej firmie o wysokich standardach
  • niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.