Inside Sales Specialist - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy handlowej z branży surowców chemicznych szukamy osoby na stanowisko :

Inside Sales SpecialistMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Opieka nad klientami w zakresie doradztwa i wsparcia
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych i kontakt telefoniczny z klientem,
  • dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji z klientami,
  • współpraca z przedstawicielami handlowymi,
  • przekazywanie informacji o potencjalnych klientach, projektach, trendach rynkowych,
  • obsługa klienta pod kątem wsparcia logistycznego

Wymagania:
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Doświadczenie w pracy z klientem : obsłudze klienta, sprzedaży itp.
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowania partnerskich relacji,
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne,
  • Podejmowanie inicjatywy i zdecydowanie w działaniu,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Umiejętne planowanie i dobra organizacja pracy,

Oferujemy:
  • umowa o pracę,
  • praca w międzynarodowym zespole,
  • ergonomiczne stanowisko pracy,
  • benefity i premie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.