Opis stanowiska pracy

Kapsch Road Services Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach, firma obsługująca manualny pobór opłat na odcinku autostrady A4 Gliwice-Wrocław, poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Inkasent Poboru Opłat

Ta praca jest dla Ciebie, jeśli

  • lubisz samodzielną pracę,
  • potrafisz się uśmiechać i masz pozytywny stosunek do ludzi,
  • jesteś uczciwy, dokładny i odpowiedzialny,
  • nie boisz się pracy z pieniędzmi,
  • chcesz zdobyć ciekawe doświadczenie zawodowe.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • szkolenia i wsparcie doświadczonych współpracowników,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • przyjazną atmosferę.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, prześlij Twoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Kapsch Road Services Sp. z o.o. Oddział w Gliwicach, jest oddział... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive