Opis stanowiska pracy

Od 19 lat specjalizujemy się w kompleksowym wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Zapewniamy pełną opiekę informatyczną realizowaną w modelu outsourcingowym. Naszym celem jest zabezpieczenie ciągłości pracy oraz bezpieczeństwa systemów informatycznych Klienta. Świadczymy również profesjonalne wsparcie w zakresie rozwiązań systemowych dla biznesu. Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu systemów informatycznych na indywidualne zamówienie Klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem Działu IT aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Informatyk
Zakres głównych obowiązków:

• wsparcie i szkolenia użytkowników w obsłudze systemów informatycznych, Windows, MacOS, Linux

• biegła znajomość obsługi i konfiguracji systemów operacyjnych (stacji roboczych) z rodziny MS

Windows oraz LINUX oraz pakietów biurowych pracujących w tych środowiskach

• biegła znajomość na poziomie administratora operacyjnych systemów sieciowych z rodziny MS

Windows, w tym zagadnień związanych z Active Directory i usługami terminalowymi

• umiejętność konfigurowania i zarządzania urządzeniami aktywnymi sieci ,

• analiza i obsługa zgłoszeń serwisowych oraz rozwiązywanie problemów z oprogramowaniem,
• administracja serwerami Linux, Windows
• administracja bazami danych SQL,
• wdrażanie wymogów i standardów bezpieczeństwa IT,

• biegła znajomość na poziomie administratora operacyjnych systemów sieciowych z rodziny Linux,

• administracja siecią komputerową,

• biegła znajomość z zakresu konfigurowania i administrowania siecią LAN i WAN pod kątem

technicznym, systemowym oraz bezpieczeństwa teleinformatycznego

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• bardzo dobrej znajomości Linux, Windows
• znajomości systemów wirtualizacji,
• bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów,
• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikacji

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie umowa o pracę

• możliwość poszerzania doświadczenia w złożonym i specyficznym środowisku IT,
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, zawodowych kompetencji oraz osobistego zaangażowania w powierzone obowiązki,

Prezentacja firmy

Firma komputerowa, w branży IT działamy od 1997 roku. Zajmujemy s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems