Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • umiejętność instalacji i konserwacji sprzętu komputerowego PC, drukarki, skanery, LAN
  • doświadczenie w instalacji i konfiguracji oprogramowania MS Windows, aplikacji MS Office
  • znajomość relacyjnych baz danych MS SQL
  • znajomość T-SQL
  • znajomość środowiska Visual Studio
  • znajomość programowania .NET / C#, VB
  • znajomość podstaw działania protokołu IP, sieci komputerowych
  • komunikatywność podczas obsługi zgłoszeń użytkowników
  • samodzielność w identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV, list motywacyjny i zdjęcie z dopiskiem INFORMATYK drogą elektroniczną lub na adres:

Bitron Poland Sp. z o.o.

Ul. Jedności 46

41-218 Sosnowiec

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami

Prezentacja firmy

Bitron Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Sosnowcu, jest częścią międzynarod... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca Internet / e-commerce, Praca Inżynieria