Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem spółki, poszukujemy osoby na stanowisko Informatyka.
Obowiązki:

- Administrowanie i obsługa systemów informatycznych firmy (po uprzednim szkoleniu)
- Konfiguracja i obsługa urządzeń IT oraz współpraca z firmami zewnętrznymi
- Wdrażanie nowego oprogramowania i szkolenie pracowników w tym zakresie
- Przygotowywanie ofert dla klientów zewnętrznych

Wymagania:

- Znajomość systemów operacyjnych Windows
- Znajomość pakietu Office
- Wiedza praktyczna w zakresie konfiguracji sieci WAN/LAN
- Bardzo dobra znajomość sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych
- Chęć poznawania nowych technologii IT oraz dalszego rozwoju
- Prawo jazdy kategorii B

Mile widziane:

- Obsługa i administracja systemem magazynowym WF-MAG
- Obsługa i administracja pakietem księgowym SYMFONIA
- Doświadczenie w instalacji/konfiguracji/utrzymaniu systemów zabezpieczeń technicznych (alarmy CCTV)
- Obsługa programów graficznych
- Podstawy programowania w HTML, CSS, javascript, PHP

Prezentacja firmy

BS Serwis Sp. z o. o. istnieje na rynku od 2008 roku. Jej jedynym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems