Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m. in:
• instalacja oraz konfiguracja urządzeń sieciowych;
• rozwiązywanie bieżących problemów sieci;
• utrzymanie oraz monitorowanie sieci;
• obsługa incydentów naruszających bezpieczeństwo;
• koordynowanie sprawnego funkcjonowania sieci komputerowej ;
• zarządzanie i nadzór nad urządzeniami sieciowymi;
• nadzór nad rozbudową sieci;
• prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania

• bardzo dobra znajomość zagadnień sieciowych, m.in: routing, switching;
• doświadczenie w tworzeniu dostępów VPN;
• znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci;
• umiejętność diagnozowania i lokalizowania problemów sieciowych;
• znajomość protokołów IP, TCP/UDP, routingu;
• praktyczna znajomość sprzętu sieciowego takich firm jak Fortinet, Cisco Systems, HP Enterprise;
• doświadczenie w konfiguracji mechanizmów bezpieczeństwa (firewall, HIDS/NIDS, WAF, SIEM);
• znajomość podstaw instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych typu Windows Serwer i Linux/Unix,
• ważny certyfikaty Fortinet (poziom FNSA) lub CISCO (poziom CCNA);
• znajomość systemów NMS;
• umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów;
• umiejętność organizacji pracy własnej i pracy w zespole;
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej;
• wykształcanie wyższe kierunkowe;
• wysoka kultura osobista.

Dodatkowymi atutami będą:
• inne certyfikaty potwierdzające umiejętności techniczne;

Prezentacja firmy

Śląski Uniwersytet Medyczny
w Katowicach

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems