Stelweld Sp. z o.o.

informatyk

Od: Stelweld Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz - Laskowice, 55-230

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca dla studenta

Jesteśmy kluczowym partnerem i dostawcą szerokiej gamy prostych i skomplikowanych konstrukcji metalowych dla największych światowych producentów z branż maszyn budowlanych, motoryzacyjnej, kolejowej, wydobywczej, dźwigów i podnośników dźwigowych, rolniczej oraz energii odnawialnej.
Prowadzimy działalność gospodarczą od 1997 roku. W naszej firmie zatrudniamy ponad 400 pracowników.
Wyroby eksportujemy do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Wielkiej Brytanii, Meksyku, Brazylii. Współpracujemy z takimi firmami jak Volvo, Scania, Bombardier, Atlas, Atlas Copco, Hiab, Kalmar, Stiga, Dϋrr, Kärcher.

Do naszej firmy w Jelczu – Laskowicach obecnie poszukujemy Pracownika na stanowisko:

Informatyk

Główne zadania:
- Instalacja systemów Windows
- Naprawa, podstawowa diagnostyka sprzętu
- Pomoc w codziennych problemach użytkowników
- Zamawianie sprzętu komputerowego, oprogramowania i materiałów eksploatacyjnych
- Ewidencjonowanie sprzętu i oprogramowania
- Nadzór nad legalnością oprogramowania

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów
- Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
- Znajomość praktycznego wykorzystania excela i worda
- Znajomość sieci LAN i WLAN, montaż infrastruktury sieciowej, znajomość działania sprzętu sieciowego
- Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• Odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe
• Duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych