Opis stanowiska pracy

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wysokiej jakości poszyć foteli samochodowych dla klientów działających w przemyśle motoryzacyjnym. Groclin S.A. jest spółką publiczną notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz właścicielem pięciu zakładów produkcyjnych w Polsce, na Ukrainie i w Niemczech.

Grupa Groclin zatrudnia blisko 1700 pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK

KLUCZOWE ZADANIA:

  • wsparcie użytkowników infrastruktury i systemów komputerowych,
  • diagnostyka i usuwanie problemów w działaniu infrastruktury i systemów,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania i urządzeń zgodnie z procedurami,
  • administracja usługami Windows,
  • raportowanie wykonanych zadań.

WYMAGANIA:

  • znajomość systemów operacyjnych i aplikacji firmy Microsoft na poziomie konfiguracji i zarządzania,
  • znajomość budowy i działania urządzeń IT,
  • wiedza w zakresie administracji sieciami komputerowymi,
  • znajomość Active Directory,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • kreatywność i zdolność analizowania problemów,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym zrozumienie dokumentacji technicznej.

OFERUJEMY:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z największymi, międzynarodowymi koncernami.
  • Warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników.
  • Szeroki pakiet socjalny (karty multisport, świadczenia świąteczne, paczki dla dzieci)

Pisemne oferty zawierające CV prosimy kierować za pomocą "Aplikuj"

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.997 r. Dz.U. z 2002 r. Nr101,poz.923 z późn. Zm.) Otrzymanych aplikacji nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Grupa Groclin jest jednym z wiodących europejskich producentów wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Bazy danych, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis