Wójcik Fashion S. A. _4

Informatyk

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Czechowice-Dziedzice, Bestwina, Pszczyna, Oświęcim, Kety, Cieszyn, Skoczów)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace związane z utrzymaniem infrastruktury IT firmy,
  • Wsparcie techniczne innych pracowników firmy,
  • Diagnozowania awarii sprzętowych, serwerów i systemowych w spółce oraz ich naprawa,
  • Konfiguracja programów i systemów informatycznych wdrażanych w firmie,
  • Uruchamianie i obsługa urządzeń peryferyjnych,
  • Modyfikowanie i administracja stron internetowych firmy,

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub w trakcie studiów,
  • Ogólna znajomość zagadnień informatycznych oraz technicznych w tym sieci komputerowych,
  • Umiejętność wykrywania usterek i ich usuwania,
  • Praktyczna znajomość środowisk IT,

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę i stabilność zatrudnienia w renomowanej firmie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Ciekawą pracę pełną wyzwań.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.