Informatyk - Wdrożeniowiec

BetaSI

Nowy Sącz, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BetaSI, producent oprogramowania do zarządzania SPA, sanatoriami, hotelami, klinikami medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Oferujemy:

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży wysokich technologii

• Komfortowe warunki pracy

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Możliwość stałego rozwoju i szkoleń

• Pracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

• Pakiet medyczny/sportowy

Obowiązki:

• Wdrażanie oprogramowania produkcji własnej (głównie hotelowego i medycznego)

• Szkolenie w zakresie obsługi oprogramowania

• Administracja lokalną siecią komputerową i serwerami firmy

• Testowanie oprogramowania oraz tworzenie dokumentacji

• Wsparcie pomocy technicznej w zakresie serwisu oprogramowania

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (Windows, Office, Internet) i urządzeń mobilnych
• Umiejętność administrowania serwerami
• Chęć stałego podnoszenia kwalifikacji w wielu dziedzinach
• Dynamizm w działaniu, elastyczność
• Wysoka kultura osobista
• Dyspozycyjność (częste wyjazdy służbowe)
• Znajomość języka angielskiego
• Mile widziane doświadczenie w programowaniu w języku SQL
• Mile widziane doświadczenie związane z obsługą klienta
• Mile widziana znajomość branży hotelarskiej/medycznej
• Prawo jazdy (A lub B), doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się produkcją oprogramowania dedykowanego od 1999 ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting