Informatyk / Specjalista IT

Support Online Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Support OnLine Sp. z o.o. specjalizuje się w świadczeniu usług informatycznych dla firm i instytucji – w tak zwanym „outsourcingu informatycznym”. Jesteśmy Gold Partnerem Microsoft specjalizującym się w rozwiązaniach chmurowych Office365 i Microsoft Azure. Specjalizujemy się w technologii wirtualizacji: VMware, Hyper-V.  Z naszych profesjonalnych usług korzysta wiele firm polskich i zagranicznych. Ze względu na stały rozwój firmy poszukujemy osób na stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć wsparcie klientów firmy w zakresie rozwiązywania problemów IT, a w szczególności: wsparcie użytkownika końcowego oraz  wykonywanie zadań administracyjnych na serwerach Windows, branie czynnego udziału w projektach informatycznych takich jak migracji firm do środowisk wirtualnych czy też migracji poczty do Office365 itp.

Oferujemy:

  • Szkolenia merytoryczne podnoszące kwalifikację;
  • Zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Pracę na pełny etat;
  • Dbamy o miłą atmosferę w pracy;
  • Certyfikowane, cykliczne szkolenia;
  • J. angielski z lektorem w miejscu pracy;
  • Dostęp do najnowszych technologii;
  • Udział w międzynarodowych projektach;
  • Dodatkowe benefity: karta Multisport;
  • Możliwość awansu na stanowisko kierownicze;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: informatyka lub telekomunikacja);
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień informatycznych w szczególności oprogramowania i systemów operacyjnych Microsoft/Linux;
  • Znajomość zagadnień sieciowych opartych na protokole TCP/IP;
  • Znajomość środowisk serwerowych z rodziny Windows, zagadnień AD, MsExchange lub Office365;
  • Predyspozycje w pracy z klientami - łatwość prowadzenie wsparcia dla użytkowników;
  • Przynajmniej 1 rok doświadczenia w obsłudze klienta biznesowego;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • - Znajomość j. angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie;

Prezentacja firmy

Firma rozpoczęła działalność w lutym 2002 r. Nasz cel to świadcze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy