Opis stanowiska pracy

UWAGA! Praca na terenie Wodzisławia Śląskiego

Do obowiązków na tym stanowisku należy:
- instalacja, konfiguracja oraz administracja systemów Windows Serwer 2012 R2,
- zarządzanie siecią w modelu klient-serwer
- zarządzanie bazami danych MSSQL, MYSQL
- wykonywanie kopii i przywracanie danych,
- zapewnianie ciągłości pracy i bezpieczeństwa sieci

Oferujemy:
- dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju,
- możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w administracji systemami serwerowymi Windows 2008 lub 2012,
- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Firma istnieje na rynku od 1990 roku. Główny obszar działalności to dora... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems