Informatyk - Programista

Habar Ośrodek Informatyki

Rybnik, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma komputerowa Habar z Rybnika zatrudni osobę na stanowisku:

INFORMATYK - PROGRAMISTA PHP

Opis stanowiska pracy:

  • doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku PHP 5
  • znajomość j. angielskiego

Wymagania

  • tworzenie, rozbudowa i konserwacja aplikacji bazodanowych i obliczeniowych w PHP
  • tworzenie raportów w PHP, formatek i interfejsów użytkownika

 Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobrą atmosferę

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego.

Prezentacja firmy

Od 1990 roku działamy w branży IT w Rybniku oraz na terenie ROW. Oferuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management