INFORMATYK PRACOWNIK DZIAŁU IT z doświadczeniem

Netdraft

41-400 Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK - PRACOWNIKA działu IT

Opis stanowiska pracy:

  • Wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów IT jako pierwsza linia wsparcia.
  • Diagnozowanie problemów ze sprzętem oraz oprogramowaniem.
  • Obsługa zapytań od klientów wewnętrznych w formie systemu ticketowego (pierwsza linia wsparcia technicznego).
  • Współpraca z drugą linią wsparcia oraz dostawcami zewnętrznymi w celu rozwiązania problemów.
  • Dokumentacja zgłoszonych przypadków w celu ułatwienia identyfikacji i szybszego rozwiązania ich w przyszłości.

Oferujemy:

  • Pracę na wysokim standardzie europejskim.
  • Możliwość osobistego rozwoju zawodowego.
  • Wysokie zarobki na poziomie europejskim.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
  • Zakwaterowanie odpłatne na miejscu. Lokalizacje: Stuttgart, Erlangen, Bad Neustadt, Friedrichsdort.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • Ogólne doświadczenie w pracy z systemami Microsoft oraz ogólna znajomość branży IT.
  • Praktyczna znajomość systemów operacyjnych Windows 7, 10.
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją sieciami komputerowymi oraz technologii VoIP.
  • Umiejętność diagnozy awarii sprzętowych, w tym również w sprzęcie peryferyjnym (drukarki itp.).
  • Podstawowa znajomość sprzętu oraz sieci komputerowych.
  • Samodzielność i rzetelność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, minimum B1
  • Podstawy znajomości języka niemieckiego, minimum B1

Powyższa oferta jest ofertą pracy za granicą, na podstawie niemieckiej umowy o pracę.

UWAGA!!! Najważniejsze kryterium to znajomość języka niemieckiego. Jeśli Państwo uważają, że nie spełniacie wszystkich kryteriów, ale język niemiecki jest na dobrym poziomie, to zachęcamy do składania kandydatury!!!

Prezentacja firmy

Hosting<br/>Rejstracja domen<br/>Tworzenie serwisów WWW<br/>Progr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
11 000PLN - 13 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems