Informatyk - helpdesk

Serwkom Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W związku z planowanym rozwojem, firma ogłasza nabór na wolne stanowisko:

Informatyk
(DZIAŁ OUTSOURCINGU, WSPARCIA TECHNICZNEGO I SZKOLEŃ)

Miejsce pracy: Warszawa
Godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Nr referencyjny: INF/17/WAW

Oferujemy:
•Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę
•Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

Oczekujemy:
•Wykształcenia kierunkowego
•Wiedzy i doświadczenia zawodowego - min. 2-3 lata w helpdesk - pozwalających sprostać powierzonym zadaniom
•Poczucia odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywaną pracę
•Kreatywności w działaniu i dobrej organizacji pracy
•Wysokiej kultury osobistej, dokładności i rzetelności
•Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów

Wymagania techniczne:
•Bardzo dobra znajomość zagadnień informatycznych: od niskiego hardware (budowa, działanie, serwis), do programów produkcyjnych (konfiguracja, administracja, serwis)
•Doskonała znajomość systemów operacyjnych Windows XP-10 (instalacja, konfiguracja)
•Znajomość budowy, działania i serwisowania sieci komputerowych
•Znajomość obsługi systemów Windows Server 2003-2012 (2016) oraz zagadnień Active Directory i wirtualizacji
•Umiejętność świadczenia wsparcia technicznego użytkownikom w codziennej pracy z zakresu IT (także zdalnie
•Umiejętność tworzenia i posługiwania się dokumentacją
•Umiejętność opracowywania i przeprowadzania szkoleń

Mile widziane:
•Doświadczenie zawodowe w sektorze administracji publicznej
•Znajomość baz danych Microsoft

Prezentacja firmy

Swoją ofertę kierujemy do instytucji oraz małych i średnich firm,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems