Opis stanowiska pracy

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko

Informatyk ds. sprzętu.

Wymagania:

  • Wykształcenie:
  1. wyższe o profilu informatycznym lub pokrewne,
  2. średnie – technik informatyk lub student informatyki.
  • Praktyczna znajomość instalacji i konfiguracji sprzętu komputerowego oraz oprogramowania na stanowisku użytkownika
  • Praktyczna znajomość instalacji i konfiguracji łączy telekomunikacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Odpowiedzialność, operatywność.
  • Rzetelność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań.

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku, w szczególności:

  1. Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego i oprogramowania na stanowisku użytkownika.
  2. Instalacja i konfiguracja łączy telekomunikacyjnych.
  3. Konserwacja sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego.
  4. Usuwanie awarii sprzętu i oprogramowania. Przekazywanie sprzętu do serwisów zewnętrznych.
  5. Ewidencjonowanie komputerów, oprogramowania i zasobów telekomunikacyjnych.
  6. Dostosowanie środowiska systemu komputera do potrzeb użytkowników.
  7. Instalacja routerów i innych urządzeń telekomunikacyjnych.

Wymagane dokumenty:

  1. CV i list motywacyjny,
  2. Podpisane przez kandydata oświadczenia:
    • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacji przeprowadzanej przez Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu, ul. Sieradzka 29, 60-163 Poznań.”
    • „Oświadczam, że nie byłam/em skazana/ny prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe oraz cieszę się nieposzlakowaną opinią.”

Prezentacja firmy

Doradztwo rolnicze

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - ERP, Praca IT - Project Management, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis