Informatyk do tworzenia sklepu internetowego

Orient Invest Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Orient Invest poszukuje osoby na stanowisko informatyka w dziale sprzedaży internetowej. Praca polega na zarządzaniu sklepem www, tworzeniu stron i sklepów internetowych oraz szablonów aukcji.

Oferujemy:
Stałą pracę w przyjaznej atmosferze.
Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. 1997 Nr 133 poz. 883 z późn. zm.). Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.”

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Znajomość: Yii framework, PHP, HTML, JS, CSS.
Umiejętność konfiguracji sieci komputerowych.
Umiejętność obsługi stron internetowych wraz z systemami CMS.
Komunikatywność, dyspozycyjność, uczciwość oraz wiedza z zakresu sprzedaży internetowej oraz tworzenia sklepów/stron WWW.
Dodatkowymi atutami będzie umiejętność robienia zdjęć oraz ich retuszowania.

Prezentacja firmy

Handel hurtowy i detaliczny. Import i eksport towarów.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż