Opis stanowiska pracy

 GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta – renomowanej firmy w południowych Niemczech (okolice Coburga) kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK/ ADMINISTRATOR IT

Zadania:

  • kierowanie oraz zarządzanie siecią i procesami informatycznymi przedsiębiorstwa logistycznego

  • prowadzenie i uzupełnianie baz danych, wprowadzanie danych do systemu

  • dokonywanie aktualizacji hardware i software

Wymagania

-wykształcenie techniczne/ informatyczne ( studia informatyczne, informatyczno-ekonomiczne itp.) lub pokrewne.

-dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

-mile widziane doświadczenie w administrowaniu bazami danych (znajomość SQL)

-mile widziani kandydaci z doświadczeniem zawodowym, jak również absolwenci kierunków informatycznych

-obsługa standardowego systemu microsoft

-dążenie do rozwiązywania problemów, elastyczność, kreatywność

Oferujemy:

Oferujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich w prężnie rozwijającej się firmie logistycznej. Nasz klient przywiązuje uwagę do dobrej atmosfery w zakładzie. Oferujemy pracę w przyjaznym, doświadczonym i skutecznym teamie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management