Implementation Coordinator

Workforce Logiq

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta w Krakowie – międzynarodowej firmy działającej w branży energetyczno-automatycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główną rolą osoby na tym stanowisku będzie przeprowadzanie globalnych wdrożeń i migracji systemowych zgodnych ze strategią firmy.

Główne zadania:

• Działania wdrożeniowe i konfiguracyjne – w ścisłej współpracy z zespołami projektowymi i lokalnymi jednostkami biznesowymi.

• Realizacja globalnych projektów wdrożeniowych .

• Eskalacje opóźnień realizacji implementacji do Implementation Managera.

• Zbieranie wymagań i oczekiwań wobec implementowanych narzędzi i koordynacja ich realizacji (działanie, jako pierwszy punkt kontaktu dla jednostek biznesowych).

• Wsparcie Release Managerów w testowaniu implementowanych narzędzi.

• Wsparcie użytkowników na poziomie II linii wsparcia, odpowiadanie na pytania, śledzenie otwartych case’ów.

• Prowadzenie szkoleń dla użytkowników (online oraz lokalnie) zgodnie z potrzebami.

• Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej oraz tworzenie materiałów szkoleniowych dla użytkowników końcowych.

Wymagania

 Oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe techniczne (IT) lub adekwatne doświadczenie zawodowe w branży IT.

• Min. 2 lata doświadczenia w pracy w międzynarodowej organizacji.

• Biegła znajomość języka angielskiego – w mowie oraz w piśmie.

• Umiejętność oraz chęć do dalszego rozwoju w zakresie zarządzania projektami IT oraz procesami biznesowymi.

• Dobra znajomość infrastruktury i architektury aplikacji.

• Świadomość istnienia różnic kulturowych i umiejętność pracy w wielokulturowym środowisku.

• Wysokie umiejętności komunikacyjne.

• Doświadczenie w pracy z aplikacją MS SharePoint będzie dodtkowym atutem

• Umiejętność pracy w zespole rozproszonym.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę współpracy – np. na własnej działalności gospodarczej.

• Pracę dla międzynarodowej firmy, której zależy na rozwoju swoich pracowników.

• Duże możliwości rozwoju i zdobywania ciekawego doświadczenia zawodowego w środowisku międzynarodowym i międzykulturowym.

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

• Pakiet benefitów – opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport lub udział w programie MultiBenefit

• Organizację podróży służbowych.

• Łatwy dostęp do ciekawych szkoleń, konferencji i innych rozwiązań edukacyjnych.

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości