if ( areYou( ” Programista Java lub C++ )) { applyForJob(); }

Jeden IT

60-818 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy programistycznej, która dostarcza swoje produkty do między innymi USA, Kanady, Rosji, Chin, Niemiec czy oczywiście Polski poszukujemy mniej i bardziej doświadczonych programistów języka Java lub C++. W zależności od umiejętności i chęci programisty firma stara się dopasować projekt, w którym kandydat mógłby rozwijać swoje umiejętności i idee. W tej chwili rekrutacja odbywa się do jednego z czterech projektów:

  1. Systemu obsługi i zarządzania sięcią energetyczną
  2. Systemu monitorowania gazociągów i ropociągów a także zarządzania przesyłem paliw płynnych
  3. Tworzenia nowego GUI oraz wyglądu interfejsów dla potrzeb swoich klientów
  4. Systemu zarządzania magazynem o dużej wydajności ( moduły w C++ )

Firma stara się wykorzystywać umiejętności kandydatów stąd też w niektórych sytuacjach istnieje możliwość zmiany projektu w późniejszej fazie współpracy tak by programista cały czas czuł satysfakcję z wykonywanej pracy. Firma jest bardzo otwarta na sugestie odnośnie używanych technologii i najlepszych rozwiązań ze strony programisty. Posiada swój własny dział R&D ( Research and development), w którym rodzą się nowe pomysły mające na celu ulepszenie swoich produktów. Np. opracowanie dotykowego interfejsu użytkownika. Aby stworzyć przyjazne warunki firma, której siedziba mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum miasta otwarta jest także na indywidualną aranżację miejsca pracy ( o ile kandydat nie wpadnie na naprawdę szalony pomysł )

Wymagania

  • Znajomość Javy najlepiej poparta 2-3 letnim doświadczeniem
  • Znajomość podstawowych wzorców projektowych
  • Doświadczenie w SQL-u w stopniu pozwalającym tworzyć zapytania i rozumieć model
  • Znajomość frameworków: Hibernate, Spring, Eclipse, Eclipse RCP.
  • Doświadczenie z bazą danych Oracle lub DB2
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych (TDD) oraz używania frameworków mockujących (Mockito, JMock)
  • Tworzenie kodu przejrzystego i zgodnego z zasadami Clean Code. Firma stawia duży nacisk na QA (Quality Assurance )
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na komunikację z klientami zagranicznymi

Prosimy o dołączenie klauzuli:

'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust 133 poz. 833)'

Jeśli znajdziesz z nami pracę i uda Ci się rozwiązać małe zadanie programistyczne to mamy dla Ciebie nagrodę pieniężną.

Firma Jeden IT posiada licencję Wojewódzkiego Urzędu Pracy Poznań: 10284

Prezentacja firmy

"Jeden IT" oferuje pracę na kontraktach w IT za granicą i w Polsce. Dysp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 9 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Prywatna opieka medzyczna, Multisport, imprezy integracyjne, kursy językowe, udział w konferencjach tematycznych.
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy