Opis stanowiska pracy

o Zapewnienie ciągłości procesu produkcji - bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakresie hydrauliki i pneumatyki
o Nadzór nad dokumentacją techniczną
o Modernizacja oprzyrządowania produkcyjnego
o Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym
o Diagnostyka oraz analiza przyczyn występowania usterek i wdrażanie działań zapobiegawczych
o Realizowanie przeglądów maszyn i urządzeń

Wymagania

o Doświadczenie w pracy dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
o Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
o Ugruntowana praktyczna wiedza z zakresu mechaniki
o Znajomość układów hydrauliki i pneumatyki
o Duże zdolności i motywacja do szybkiego uczenia się
o Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
o Znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu maszyn
o Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
o Zdolności organizacyjne, umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

PLASTIC OMNIUM Auto Inergy Poland Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy św... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji