Hydrauliku, rozpocznij 2021 z pompą!

Techvisie B.V.

Niemcy, Dortmund, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mamy świetną ofertę pracy dla dobrego hydraulika od 4.01.2021!

Szukasz dobrej pracy po Nowym Roku, jesteś hydraulikiem z doświadczenia lub z zamiłowania i chcesz pracować w Niemczech? Nie czekaj, już dziś aplikuj i rozpocznij Nowy Rok z pompą!

Dla dużego klienta na terenie Niemiec poszukujemy wykwalifikowanych hydraulików do pracy od 4.01.2021!

Praca przy nowym budownictwie, biurowcach. Długi projekt (minimum 6 miesiecy!!!) w Dortmundzie.

Czego od Ciebie oczekujemy?

-minimum 4 lata doświadczenia w pracy jako hydraulik,
-prawo jazdy kategorii B (własne auto mile widziane),
-komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
-mile widziany certyfikat SCC.

Co bedziesz robił?

-montaż urządzeń sanitarnych,
-montaż instalacji wodnych i cieplnych,
-montaż instalacji miedzianych,
-montaż instalacji rurociągowej.

Co oferujemy?

-bardzo dobre zarobki wypłacane tygodniowo od 520 euro przy 40 godzinach,
-możliwość nadgodzin,
-bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
-ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę,
-możliwość negocjacji stawki już po 3 miesiącach pracy,
-opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie,
-atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura do 200 euro za osobę,
-odzież robocza, elektronarzędzia i w razie potrzeby narzędzia podreczne.

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem pośrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z całej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze płatnej pracy na terenie calej Holandii (i Niemiec [nasz niemiecki oddzial Alltime-Personal Service GmbH]). Nasze biura stoja przed Panstwem otworem.

Prezentacja firmy

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy