Opis stanowiska pracy

Jesli szukasz pracy na terenie Niemiec ale chcialbys obejsc polskie biura posrednictwa pracy

Dobrze trafiles!

Jestesmy niemiecka firma z 50 letnim doswiadczeniem na rynku pracy

Posiadamy 15 oddzialow na terenie calych Niemeic w tym takze w Görlitz gdzie do Panstwa pomocy zatrudniamy osoby polsko - niemieckojezyczne

Obecnie poszukujemy

- hydraulikow

Zakres obowiazkow

- montaz instalacji CO

- montaz urzadzen sanitarnych

- montaz rur wg planu

Wymagania

- komunikatywna znajomosc j niemieckiego

- doswiadczenie

OFERUJEMY

- stala prace w jednej firmie

- umowe o prace bezposrednio z nasza firma na niemieckich warunkach na czas nieokreslony

- atrakcyjne stawki godzinowe

- dodatki netto placone do kazdej przepracowanej godziny

- rezerwujemy pensjonaty

- zapewniamy pomoc przy kompletowaniu dokumentow do Familienkasse(zasilek rodzinny)

- terminowe wyplaty wynagrodzenia

- swiadczenia urlopowe bozonarodzeniowe plus premie

- mozliowsc pobierania zaliczek po pierwszym przepracowanym tygodniu

Prezentacja firmy

Konig GmbH & Co KG<br/><br/>Jeśli szukasz pracy na terenie Niemie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji