Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Hydraulik

Nr ref: ME/H/0919/FR

Miejsce pracy: Tuluza

Zadania:
• Prace hydrauliczne i montaż ogrzewania w nowych blokach mieszalnych.

Oczekujemy:
• Doświadczenie w pracy jako hydraulik.

Oferujemy:
• Stawka godzinowa 10,03 EUR brutto za godzine pracy ( do 35h/tydz) / 10, 50 EUR
brutto dla soby z francuskim;
• Premia za niestabilnośc kontraktu ( tzw. prime de précarité) wypłacana co
miesiąc ( 10%  z całościowego wynagordzenia miesięcznego, a zatem około + 1
EUR do stawki godzinowej);
• Premia za niewykorzystany urlop wypłacana co miesiąc (10%  z całościowego
wynagordzenia miesięcznego, a zatem około + 1 EUR do stawki godzinowej);
• Ekwiwalent żywieniowy 10, 06 EUR za każdy przepracowany dzień;
• Miesięczne zarobki uwzględniając nadgodziny: ok. 2450 euro neto;
• Dodatkowe ubezpieczenie HESTIA od następstw nieszczęśliwych wypadków;
• Zarobki w EUR;
• Darmowe zakwaterowanie w komfortowych warunkach;
• Legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę z zadeklarowaniem w
URSSAF i dostępem do francuskiego systemu zdrowotnego i socjalnego;
• Praca w polskiej ekipie;
• Pomoc przy organizacji wyjazdu i opiekę biura przez cały okres trwania kontraktu
• Możliwość długiej współpracy;

Jeśli jesteś zainteresowany zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu : 666826905

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową www.interkadra.pl lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie