Hydraulik praca od zaraz!!!

Kraktherm Sp. z o.o.

30-614 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Podejmiemy współpracę z ambitnymi, młodymi osobami (roczniki od około 1970 r.) z Krakowa i okolic, które mają doświadczenie w wykonywaniu instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych oraz centralnego ogrzewania. Instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Mile widziane osoby posiadające własną działalność gospodarczą lub bezrobotne, które chcą założyć firmę.

Sposób rozliczenia: godzinowy.

Oferujemy:

- pracę od zaraz,
- zapoznanie z nowymi technologiami,
- pracę przy pompach ciepła,
- pracę w młodym zespole.

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zlecanych prac.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie aplikacji (CV) na adres mailowy.

Wymagania

- doświadczenie w wykonywaniu instalacji hydraulicznych,
- umiejętność korzystania z narzędzi do wykonywania instalacji,
- umiejętność zaplanowania zakupu materiałów na inwestycję,
- otwarty umysł i chęć współpracy,
- zaangażowanie w powierzone zadania,
- prawo jazdy kat. B.,
- mile widziane osoby niepalące.

Prezentacja firmy

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Stiebel Eltron i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie