Hydraulik / pomoc hydraulika

AnMar

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

AnMar (nr.cert.12445) poszukuje dla niemieckiego kontrahenta osób do pracy na stanowisku Hydraulik / pomoc hydraulika.

Wymagania:

  • minimum 2letnie doświadczenie w zawodzie,
  • mile widziane prawo jazdy,
  • mile widziana komunikatywna znajomość j. niemieckiego – nie warunek,
  • zdyscyplinowanie,
  • znajomość rysunku technicznego

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim Pracodawcą,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dieta,
  • prace w okolicach Koloni,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprze przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Prezentacja firmy

AnMar nr.cert.12445

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inżynieria