HVAC Project Coordinator

Euro-Klima Sp. z o.o.

80-324 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Opis zadań
• bieżąca koordynacja projektów lokalnych i eksportowych w branży HVAC
• nadzorowanie skutecznej realizacji przebiegu projektów
• współudział w negocjowaniu warunków współpracy i umów w kraju i za granicą
• przygotowywanie dokumentacji prac projektowych, w tym umów ze współpracownikami i podwykonawcami
• rozwój zespołów projektowych, coaching oraz poszukiwanie nowych pracowników

Oferujemy
• atrakcyjne wynagrodzenie
• stabilne warunki zatrudnienia
• prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie do kart "Multisport"
• niezbędne narzędzia pracy

Wymagania

Wymagania
• min. 3 lata doświadczenia zawodowego na pokrewnym stanowisku
• doświadczenie w zarządzaniu projektami w firmie o charakterze międzynarodowym
• wykształcenie wyższe
• biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
• bardzo dobre umiejętności organizacji pracy własnej i współdziałania w zespole
oraz pod presją czasu
• zwięzłość i rzeczowość w komunikacji wewnątrz i na zewnątrz firmy
• wysoka kultura osobista i umiejętność pracy z ludźmi
• nastawienie na rentowność projektów ze szczególnym uwzględnieniem
analizowania korzyści i strat
• otwarte podejście do rozwiązywania problemów
• umiejętności szacowania oraz analizowania ryzyka, wykonalności i opłacalności projektów
• wytrwałość i sumienność w wykonywaniu prac
• dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

Prezentacja firmy

Euro-Klima powstała w roku 1993 w Gdańsku w oparciu o współpracę ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
24 miesiące później nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kadra zarządzająca