Hurtownia Zabawek, Odzieży i Akcesoriów dziecięcych zatrudni Przedstawiciela Handlowego

Hurtownia To - Ma s.c.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela Handlowego będzie odpowiedzialna za:

- pozyskiwanie i obsługę nowych klientów oraz utrzymanie kontaktów handlowych z dotychczasowymi klientami na terenie północno-wschodniej Polski, Litwy i Łotwy.

- raportowanie wszystkich działań sprzedażowych

- monitorowanie rynku i analiza konkurencji

- dbanie o wizerunek firmy

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy i zaangażowania

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

- niezbędne narzędzia do pracy

- pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- wsparcie za pomocą nowoczesnych systemów IT

Wymagania

Idealny kandydat na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w naszej firmie powinien spełniać poniższe wymagania:

- doświadczenie w branży artykułów dziecięcych

- znajomość rynku lokalnego i zagranicznego

- znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację z klientem w mowie i piśmie

- prawo jazdy kategorii "B" i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów

- gotowość do częstych wyjazdów służbowych

- miejsce zamieszkania Białystok lub okolice

Prezentacja firmy

Jesteśmy hurtownią z powodzeniem działającą od ponad 20 lat w branży art... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi