Michael Page Michael Page

HR Specialist

Dla naszego Klienta,międzynarodowego lidera w zakresie opracowywania i produkcji opakowań
z tworzyw sztucznych, poszukujemy zmotywowane osoby na stanowisko Młodszy Specjalisty ds.HR.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obszar rekrutacji, rozwoju pracowników i koordynacji szkoleń.
Możliwość podjęcia pracy w Nowy Dwór Mazowiecki lub Bielsku-białej .

Informacje o kliencie

Zależy Ci na rozwoju w obszarze szeroko rozumianego HR? Rekrutacja, rozwój pracowników, raporty rotacji , rozwój kompetencji pracowników, szkolenia.....APLIKUJ

Opis stanowiska

* Identyfikacja potrzeb szkoleniowych w zakładach produkcyjnych w Polsce
* Tworzenie i wdrażanie programów rozwojowych dla pracowników
* Planowanie i kontrolowanie budżetu na szkolenie
* Wspieranie Szefa HR w codziennych tematach HR i zagadnieniach
(rekrutacja, budowanie marki pracodawcy, sukcesja, przegląd roczny, projekty edukacyjne i rozwojowe)
* Współpraca z zewnętrznymi firmami szkoleniowymi

Profil kandydata

* Wykształcenie wyższe z zakresu HR, psychologii, socjologii
* Co najmniej rok doświadczenia zawodowego w zakresie zasobów ludzkich, w tym w zakresie rozwoju
* Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
* Silne umiejętności interpersonalne
* Kreatywność i nieszablonowe myślenie
* Doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej i pisemnej
* Doświadczenie w projektach dotyczących employer brandingu

Oferujemy

* Kompensacja według doświadczenia
* Pracuj w dynamicznym środowisku międzynarodowym
* Prywatna opieka medyczna

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Nowy Dwór Mazowiecki
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page