HR Specialist/Senior HR Specialist

Michael Page

Warmińsk-Mazurskie, warmińsko-mazurskie

Michael Page Michael Page

Aktualnie, dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego HR Specialist. Wybrana osoba będzie wsparciem i partnerem dla managerów w obszarze human resources, a w szczególności administracji personalnej, zarządzania talentami, cyklem rocznym pracowników.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży opakowaniowej, która należy do światowych liderów w swoim obszarze. Przez ostatnie lata nieustannie rozwija się, proponuje nowe, innowacyjne rozwiązania zwiększając tym samym wolumen produkcyjny oraz sprzedaż w Polsce

Opis stanowiska

  • Aktywny udział we wdrażaniu polityki personalnej zgodnie ze strategią Spółki,
  • Projektowanie ścieżek karier,
  • Projektowanie i prowadzenie programów Employer Brandingowych i koordynowanie procesu komunikacji wewnętrznej,
  • Współpraca z agencjami doradztwa personalnego w ramach realizowanych procesów rekrutacyjnych,
  • Wdrażanie narzędzi i realizowanie procesów HR-owych typu: ocena okresowa, opisy stanowisk, badanie zaangażowania,
  • Przygotowywanie raportów i statystyk, prezentacji z bieżących działań,

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Min. 4-5 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie praktyczne z zakresu budowania wizerunku pracodawcy, rekrutacji i adaptacji pracowników,
  • Umiejętności i doświadczenie praktyczne z zakresu Assessment Center / Development Center oraz tworzenia profili kompetencyjnych i ścieżek karier
  • Doświadczenie praktyczne z zakresu koordynowania procesów szkolenia i rozwoju pracowników oraz umiejętności organizacyjne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office - w szczególności Excel i PowerPoint,
  • Sumienność, systematyczność oraz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Pakiet benefitów (Program Emerytalny, karnet na siłownię, wczasy pod gruszą, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie nauki języków obcych, opieka medyczna)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warmińsk-Mazurskie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page