Dla naszego Klienta, lidera z branży logistycznej, który posiada najnowocześniejsze centrum logistyczne w Bielanach Wrocławskich, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko HR Receptionist.

HR Receptionist

Nr ref.: 40081
Praca stała
Lokalizacja: Bielany Wrocławskie

Zakres obowiązków:
  • telefoniczna i bezpośrednia obsługa klienta
  • prace administracyjno-biurowe
  • selekcjonowanie i porządkowanie dokumentacji, niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania biura
  • wysyłanie poczty
  • pomoc w bieżących sprawach związanych z działem HR
  • obsługa spotkań z pracownikami

Oczekiwania:

  • język angielski w stopniu zaawansowanym
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • sumienność, staranność, motywacja
  • doskonała organizacja pracy
  • znajomość pakietu Office
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

Oferta:
  • atrakcyjne wynagrodznie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z perspektywą przejęcia przez Klienta
  • godziny pracy 8:00 - 16:30 (poniedziałek-piątek)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)