Opis stanowiska pracy

Masz szansę dołączyć do utalentowanego zespołu rozwijającego jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów na polskim rynku IT. Nasz cel jest równie prosty, co ambitny: przy pomocy tworzonego przez nas oprogramowania zmieniamy sposób, w jaki działają rynki kapitałowe.

Do Twoich zadań należeć będzie:

prowadzenie procesów rekrutacyjnych
wdrażanie do organizacji nowych pracowników
zapewnienie sprawnego przebiegu rozmów rozwojowych
wdrażanie efektywnych narzędzi komunikacji w firmie
rozwój pracowników firmy
budowanie kultury organizacji
kreowanie wizerunku pracodawcy
nadzór nad budżetem i metrykami HR

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
znasz procesy HR (oceny pracownicze, ocena potencjału, ścieżki karier itp.
znasz prawo pracy
wiesz, jak korzystać z efektywnych narzędzi wynagradzania

Prezentacja firmy

Empirica SA powstała w 2012 roku i tworzy rozwiązania softwarowe dla ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca IT - Project Management, Praca Marketing / PR / Social Media