Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy odpowiednich osób na stanowisko:

HR Business Support

Nr ref.: 26387
Praca stała
Lokalizacja: Stargard Szczeciński

Zakres obowiązków:
  • rekrutacja pracowników
  • prowadzenie działań w zakresie wewnętrznego i zewnętrznego pozyskiwania kandydatów
  • tworzenie i administrowanie bazą danych o kandydatach
  • opracowywanie i wdrażanie narzędzi adaptacji dla nowych pracowników
  • koordynacja wprowadzania nowych pracowników i przygotowania stanowisk pracy
  • koordynacja organizacji i logistyki wybranych szkoleń (w tym szkolenie pracowników)
  • współpraca z insytutucjami i podmiotami związanymi z rekrutacją i szkoleniami
  • udział w tworzeniu i wdrażaniu procedur związanych z oceną okresową
  • wsparcie menedżerów w kwestiach związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi
  • kompletowanie i przechowywanie dokumentacji związanej z realizacją powierzonych zadań

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (socjologia, psychologia, zzl)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale personalnym firmy - min. 2-3 lata
  • szeroka wiedza dotycząca zagadnień HR
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność budowania dobrych relacji biznesowych
  • umiejętność współpracy w zespole w środowisku międzynarodowym

Oferta:
  • umowa o pracę na czas określony (18 miesięcy)
  • możliwość uczestniczenia w interesujących projektach międzynarodowych
  • dodatowy pakiet świadczeń pozapłacowych
  • bardzo dobra atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)